Witamy wszystkich potencjalnych klientów, którzy chcą zdjąć blokadę simlock. Nasz serwis umożliwia zdejmowanie simlocka bez konieczności wychodzenia z domu. Wieloletnie doświadczenie  na rynku branży GSM, rozlegle międzynarodowe kontakty z przedstawicielami branży, dają nam możliwość świadczenia usług najwyższej jakości w niskich cenach. Dla nas blokada simlock  nie stanowi problemu. Jesteśmy w stanie odblokować praktycznie każdy model telefonu. Począwszy od starej Nokii do najnowszego modelu iPhone,a.

Logowanie do serwisu:
adres e-mail (login)
hasło:
Menu główne
Istotne informacje
Ostatnio dodany
Aktualności
18-09-2014
iPhone 6 w Polsce od 2949 złotych
W Internecie można znaleźć nowe informacje na temat cen iPhone'ów 6 przeznaczonych na polski rynek. Ceny dotyczą: 4,7, jak i 5,5 calowych ...
Nokia Lumia 520 najpopularniejsza w Polsce

Serwisy prasowe wielokrotnie donosiły, że Nokia Lumia 520 jest jednym z najczęściej sprzedawanych smartfonów fińskiego koncernu. Ten fakt, może wydawać się zaskakujący, gdyż  specyfikacja techniczna Noki 520 odbiega od flagowych modeli tej firmy. Mimo to ze wszystkich smartfonów z systemem Windows Phone, model ten sprzedaje się najlepiej.

Jak wynika z najnowszego zestawienia sporządzonego przez firmę AdDuplex, która przebadała udział w rynku poszczególnych modeli smartfonów wynika, że Nokia Lumia 520 ma 27 procent. Ciekawostką jest, iż jeszcze w czerwcu, wynik ten oscylował w granicach 12 procent. Oznacza to, że popularność smartfona stale rośnie i w ciągu dwóch miesięcy się podwoiła. Dlatego jeśli jesteś posiadaczem telefonu tej marki zdejmij blokadę simlock ze swojego smartfona.

 

 

Źródło http://www.adduplex.comKolejne pozycje zajmuje Nokia Lumia 920 z 17-procentowym udziałem w rynku, a także Nokia Lumia 620, mająca 14 procent. Dobry wynik zajęły smartfony HTC, które w przypadku HTC 8X oraz HTC 8S posiadają odpowiednio 6 i 4 procent rynku urządzeń z Windows Phone.

Źródło: http://www.nokia.com/


Dla fińskiego koncernu wyniki raportu są bardzo istotne. Do tej pory Nokia koncentrowała się na modelach z wyżej półki, które są zaawansowane techniczne. Natomiast koncern powinien skupić się przede wszystkim na swoim modelu muzycznym smartfona.

[ blog - pokaż wszystkie wpisy ]
Wykonanie: DevilArt, strony internetowe.