Odblokowanie licznika kodów telefonu komórkowego

Obecnie nie ma chyba w Polsce człowieka, który nie posiadałby telefonu komórkowego. Większość z użytkowników zna również pojęcie blokady sim telefonu komórkowego, która uniemożliwia korzystanie z kart SIM innych operatorów. Na szczęście to zabezpieczenie można zdjąć w sposób legalny i 100% bezpieczny. Odblokowanie telefonu polega na wpisaniu odpowiedniego kodu, który umożliwia zmianę operatora sieci komórkowej.


Telefony, smartfony czy tablety nie posiadają blokady. Dopiero na życzenie operatorów sieci komórkowych jest ona zakładana przez producentów urządzeń.


Ale, czy odblokowanie telefonu komórkowego jest bezpieczne?


Oczywiście. Używamy kodów dostarczanych przez producentów tych urządzeń. Dlatego stosując je nie tracą Państwo gwarancji na swoje urządzenie. Odblokowanie licznika kodów telefonu tą metodą jest bezinwazyjne i nie wymaga ingerencji w elektronikę urządzenia. Dodatkowo taka operacja może być przeprowadzona zdalnie przez posiadacza telefonu.

Należy pamiętać, że ilość prób jest ograniczona. Zazwyczaj do 3 prób wprowadzenia kodu zdejmującego blokadę simlock. Później konieczne jest odblokowanie licznika kodów telefonu komórkowego. Operacja polega na wyzerowaniu licznika prób. Może ona zostać przeprowadzona na dwa sposoby:

Dlatego warto powierzyć zdjęcie blokady simlock sprawdzonym dostawcom kodów. Koszt odblokowanie licznika kodów w telefonie nie jest bardzo dużym wydatkiem lecz po podsumowaniu kosztu zdjęcia blokady simlock (wygenerowania nowego kodu) jest już znaczny.

Logowanie do serwisu:
adres e-mail (login)
hasło:
Zadzwoń do nas
tel. 502 220 000
Przejdź do kontaktu
Napisz do nas
odbalokowania@odblokowania.pl
Przejdź do formularza
Istotne informacje
Jak to działa
Opinie klientów
O nas
Kontakt
Regulamin
Blog GSM
FAQ
Kontakt
Noma advisors sp.z o.o.
02 - 349 Warszawa,
ul. Baśniowa 8 m 35,
KRS 0000490789,
NIP: 701-040-77-87
Numer rachunku bankowego
Bank Millenium
80 1160 2202 0000 0002 5383 3620
dla wpłat PLN.
Wykonanie: DevilArt