Witamy wszystkich potencjalnych klientów, którzy chcą zdjąć blokadę simlock. Nasz serwis umożliwia zdejmowanie simlocka bez konieczności wychodzenia z domu. Wieloletnie doświadczenie  na rynku branży GSM, rozlegle międzynarodowe kontakty z przedstawicielami branży, dają nam możliwość świadczenia usług najwyższej jakości w niskich cenach. Dla nas blokada simlock  nie stanowi problemu. Jesteśmy w stanie odblokować praktycznie każdy model telefonu. Począwszy od starej Nokii do najnowszego modelu iPhone,a.

Logowanie do serwisu:
adres e-mail (login)
hasło:
Menu główne
Istotne informacje
Ostatnio dodany
Aktualności
29-09-2014
Apple było świadome błędów w iCloud
Apple było świadome błędów w usłudze iCloud pół roku temu Wizerunek kalifornijskiego koncernu został mocno nadwyrężony. Zalicza on ...
Płatności
Obsługiwane płatności
Nasza skuteczność
  • Odblokowano już: 8591 telefonów
  • Zarejestrowanych klientów: 2167 w tym: 611 stałych, którzy regularnie korzystają z naszych usług
Zdejmij blokadę simlock Iphone 3G

Totalna rewolucja w świecie nowych technologii! Iphone 3G znanej i cenionej marki Apple z pewnością Cię nie zawiedzie. Duży, wyrazisty wyświetlacz, a także wysoka jakość rozmów i odtwarzanej muzyki spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania. Zleć nam zdjęcie blokady simlock z Twojego telefonu i ciesz się nieograniczonymi możliwościami.


Iphone 3G został wyposażony w:

  • wyświetlacz: TFT, 16M kolorów, 320 x 480 px (3.50") 165 pp
  • wbudowaną pamięć: 16 GB
  • aparat fotograficzny: 2,0 Mpx, 1600x1200 px
  • system operacyjny: iPhone OS

Przyjdź do nas, a my zdejmiemy blokadę simlock z Twojego smartfona. Od tego momentu cały świat będzie z Iphone 3G w zasięgu ręki!

Odblokuj simlock Iphone 3G
Zdejmij blokadę simlock z Iphone 3G
Czy zdjęcie simlocka w Iphone 3G jest bezpieczne ?
Metoda zdjęcia blokady simlock Iphone 3G jest w 100% bezpieczna. W twoim telefonie nie będzie modyfikowane oprogramowanie. Simlock usuwany jest na trwale takim samym sposobem jaki stosują producenci telefonów. Nasze kody pochodzą od producentów którzy przewidzieli taki sposób zdjęcia blokady simlock z telefonu.
Czy przez zdjęcie simlocka z Iphone 3G mogę stracić gwarancję ?
Zdjęcie simlocka z telefonu Iphone 3G nie ma wpływu na gwarancję. Sposób w jaki nasza firma zdejmuje simlock z Iphone 3G jest przewidziany przez producenta telefonu. Dlatego nie ma wpływu na gwarancję. Każdy wyprodukowany telefon jest bez blokady simlock. Dopiero jest ona zakładana na potrzeby operatorów sieci komórkowych. Zdejmując simlock w Iphone 3G zostaje przywrucony stan pierwotny telefonu.
Dlaczego warto odblokować telefon Iphone 3G?
Odblokowanie telefonu daje Ci możliwość używanie w innych sieciach. Wyjeżdżając za granicę będziesz mógł używać go w sieciach z danego kraju. Natomiast wartość Twojego telefonu komórkowego znacząco wzrośnie ponieważ będziesz mógł go używać z kartami wszystkich operatów sieci komórkowych.
Czy można zdjąć blokadę simlock z Iphone 3G w sposób bezpłatny?
Zdejmowanie simlocków z telefonów nowej generacji nie jest możliwe darmowymi metodami, które są dostępne w Internecie. Najbezpieczniejszą metodą jest skorzystanie z kodów operatora, które są przypisane do numeru IMEI. W Internecie można znaleźć również darmowe i zarazem niedziałające generatory kodów. Takie działanie (eksperymentowanie) prowadzi tylko do zablokowania licznika kodów. Wtedy zdjęcie blokady simlock jest niemożliwe. Dlatego odradzamy wszystkie darmowe generatory. Blokują one telefon oraz podrażają koszt zdjęcia simlocka.
Inni użytkownicy szukali również: simlock iPhone, dla wybranego przez Ciebie modelu telefonu: Iphone 3G, z którego chcesz zdjąć blokadę simlock.
Wykonanie: DevilArt, strony www dla firm.