Witamy wszystkich potencjalnych klientów, którzy chcą zdjąć blokadę simlock. Nasz serwis umożliwia zdejmowanie simlocka bez konieczności wychodzenia z domu. Wieloletnie doświadczenie  na rynku branży GSM, rozlegle międzynarodowe kontakty z przedstawicielami branży, dają nam możliwość świadczenia usług najwyższej jakości w niskich cenach. Dla nas blokada simlock  nie stanowi problemu. Jesteśmy w stanie odblokować praktycznie każdy model telefonu. Począwszy od starej Nokii do najnowszego modelu iPhone,a.

Logowanie do serwisu:
adres e-mail (login)
hasło:
Menu główne
Istotne informacje
Ostatnio dodany
Aktualności
18-09-2014
iPhone 6 w Polsce od 2949 złotych
W Internecie można znaleźć nowe informacje na temat cen iPhone'ów 6 przeznaczonych na polski rynek. Ceny dotyczą: 4,7, jak i 5,5 calowych ...
Płatności
Obsługiwane płatności
Nasza skuteczność
  • Odblokowano już: 8986 telefonów
  • Zarejestrowanych klientów: 2175 w tym: 616 stałych, którzy regularnie korzystają z naszych usług
Zdejmij blokadę simlock iPhone 5

Smartfon APPLE iPhone 5 posiada innowacyjny ekrana Retina. Całkowicie nowy design, niezwykła konstrukcja charakteryzują się niepotkaną smukłością.  Ciężko uwierzyć, że iPhone 5 z taką zawartością:

  • ultra-szybka technologia bezprzewodowa,
  • szybszy procesor,
  • większy wyświetlacz,
  • kamera iSight o rozdzielczości 8MP

został zamknięty w czymś tak cienkim i lekkim.

W zasadzie iPhone 5 jest najsmuklejszym i najlżejszym iPhonem jaki kiedykolwiek ujrzał światło dzienne.

Jeśli jeszcze posiadasz blokadę simlock, nie zastanawiaj się dużej. Usuń ją w bezpieczny sposób i zmieniaj operatorów sieci komórkowej, jak często chcesz.

 

Odblokuj simlock iPhone 5
Zdejmij blokadę simlock z iPhone 5
Czy zdjęcie simlocka w iPhone 5 jest bezpieczne ?
Metoda zdjęcia blokady simlock iPhone 5 jest w 100% bezpieczna. W twoim telefonie nie będzie modyfikowane oprogramowanie. Simlock usuwany jest na trwale takim samym sposobem jaki stosują producenci telefonów. Nasze kody pochodzą od producentów którzy przewidzieli taki sposób zdjęcia blokady simlock z telefonu.
Czy przez zdjęcie simlocka z iPhone 5 mogę stracić gwarancję ?
Zdjęcie simlocka z telefonu iPhone 5 nie ma wpływu na gwarancję. Sposób w jaki nasza firma zdejmuje simlock z iPhone 5 jest przewidziany przez producenta telefonu. Dlatego nie ma wpływu na gwarancję. Każdy wyprodukowany telefon jest bez blokady simlock. Dopiero jest ona zakładana na potrzeby operatorów sieci komórkowych. Zdejmując simlock w iPhone 5 zostaje przywrucony stan pierwotny telefonu.
Dlaczego warto odblokować telefon iPhone 5?
Odblokowanie telefonu daje Ci możliwość używanie w innych sieciach. Wyjeżdżając za granicę będziesz mógł używać go w sieciach z danego kraju. Natomiast wartość Twojego telefonu komórkowego znacząco wzrośnie ponieważ będziesz mógł go używać z kartami wszystkich operatów sieci komórkowych.
Czy można zdjąć blokadę simlock z iPhone 5 w sposób bezpłatny?
Zdejmowanie simlocków z telefonów nowej generacji nie jest możliwe darmowymi metodami, które są dostępne w Internecie. Najbezpieczniejszą metodą jest skorzystanie z kodów operatora, które są przypisane do numeru IMEI. W Internecie można znaleźć również darmowe i zarazem niedziałające generatory kodów. Takie działanie (eksperymentowanie) prowadzi tylko do zablokowania licznika kodów. Wtedy zdjęcie blokady simlock jest niemożliwe. Dlatego odradzamy wszystkie darmowe generatory. Blokują one telefon oraz podrażają koszt zdjęcia simlocka.
Inni użytkownicy szukali również: simlock iPhone, dla wybranego przez Ciebie modelu telefonu: iPhone 5, z którego chcesz zdjąć blokadę simlock.
Wykonanie: DevilArt, strony www dla firm.