Zdejmij blokadę simlock Sony Xperia Z1

Sony Xperia Z1 to nowy wymiar Twoich potrzeb i możliwości. Korzystaj z nowych funkcji i udogodnień, rób zdjęcia i ciesz się ze wspólnych chwil uwiecznionych w migawce aparatu. Zleć nam zdjęcie blokady sim i zapomnij o jakichkolwiek ograniczeniach.
 

Sony Xperia Z1 posiada:

 • wyświetlacz: TFT, 16M kolorów, 1080 x 1920 px (5.00")
 • wbudowaną pamięć: 16 GB
 • aparat fotograficzny: 2 Mpx, 1600x1200 px
 • system operacyjny: Android 4.2 Jelly Bean

Otwórz się na nowe doznania i zleć nam zdjęcie blokady simlock z Twojego smartfona. Korzystaj z tego, co dają nowoczesne technologie i żyj pełnią życia.

Odblokuj simlock Sony Xperia Z1
zamów
Ważne !!!

W telefonie, z którego chcesz zdjąć blokadę, należy sprawdzić licznik błędnie wpisanych kodów. Telefonu z zablokowanym licznikiem nie da się odblokować używając kodu NCK (Kod ten generowany jest przez operatora sieci komórkowej podczas zakładania blokady SIM-lock w telefonie).

Jak sprawdzić czy licznik wpisywanych kodów nie został zablokowany?
 1. Włącz swój telefon – ważne: telefon musi mieć wyjętą kartę sim
 2. Zablokuj ekran telefonu
 3. Wciśnij kombinację klawiszy: Menu, Back, Back, Menu, Back, Menu, Menu, Back
 4. Wybierz Service info
 5. Wybierz SimLock
 6. Sprawdź przy którym napisie jest znak X
 7. Jeżeli znak X znajduje się przy napisie NETWORK oraz jego wartość jest większa niż zero, telefon można odblokować kodem. W przeciwnym razie odblokowanie kodem jest NIE możliwe. Licznik prób został wcześniej zablokowany.
W przypadku zablokowany licznika na skutek przekroczenia prób wprowadzania kodu odblokowującego należy przesłać telefon komórkowy do siedziby naszej firmy. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami.
Czy zdjęcie simlocka w Sony Xperia Z1 jest bezpieczne ?
Metoda zdjęcia blokady simlock Sony Xperia Z1 jest w 100% bezpieczna. W twoim telefonie nie będzie modyfikowane oprogramowanie. Simlock usuwany jest na trwale takim samym sposobem jaki stosują producenci telefonów. Nasze kody pochodzą od producentów którzy przewidzieli taki sposób zdjęcia blokady simlock z telefonu.
Czy przez zdjęcie simlocka z Sony Xperia Z1 mogę stracić gwarancję ?
Zdjęcie simlocka z telefonu Sony Xperia Z1 nie ma wpływu na gwarancję. Sposób w jaki nasza firma zdejmuje simlock z Sony Xperia Z1 jest przewidziany przez producenta telefonu. Dlatego nie ma wpływu na gwarancję. Każdy wyprodukowany telefon jest bez blokady simlock. Dopiero jest ona zakładana na potrzeby operatorów sieci komórkowych. Zdejmując simlock w Sony Xperia Z1 zostaje przywrucony stan pierwotny telefonu.
Dlaczego warto odblokować telefon Sony Xperia Z1?
Odblokowanie telefonu daje Ci możliwość używanie w innych sieciach. Wyjeżdżając za granicę będziesz mógł używać go w sieciach z danego kraju. Natomiast wartość Twojego telefonu komórkowego znacząco wzrośnie ponieważ będziesz mógł go używać z kartami wszystkich operatów sieci komórkowych.
Czy można zdjąć blokadę simlock z Sony Xperia Z1 w sposób bezpłatny?
Zdejmowanie simlocków z telefonów nowej generacji nie jest możliwe darmowymi metodami, które są dostępne w Internecie. Najbezpieczniejszą metodą jest skorzystanie z kodów operatora, które są przypisane do numeru IMEI. W Internecie można znaleźć również darmowe i zarazem niedziałające generatory kodów. Takie działanie (eksperymentowanie) prowadzi tylko do zablokowania licznika kodów. Wtedy zdjęcie blokady simlock jest niemożliwe. Dlatego odradzamy wszystkie darmowe generatory. Blokują one telefon oraz podrażają koszt zdjęcia simlocka.
Inni użytkownicy szukali również: simlock Sony, dla wybranego przez Ciebie modelu telefonu: Sony Xperia Z1, z którego chcesz zdjąć blokadę simlock.
Dlaczego my?

Witamy wszystkich potencjalnych klientów, którzy chcą zdjąć blokadę simlock. Nasz serwis umożliwia zdejmowanie simlocka bez konieczności wychodzenia z domu. Wieloletnie doświadczenie  na rynku branży GSM, rozlegle międzynarodowe kontakty z przedstawicielami branży, dają nam możliwość świadczenia usług najwyższej jakości w niskich cenach. Dla nas blokada simlock  nie stanowi problemu. Jesteśmy w stanie odblokować praktycznie każdy model telefonu. Począwszy od starej Nokii do najnowszego modelu iPhone,a.

więcej
Statystyki naszego serwisu
odblokowano już: 13974 telefonów
zarejestrowanych klientów: 2478
w tym stałych klientów 688
Simlock iPhone
Posiadasz telefon marki IPhone i nie możesz używać kart sim od polskich operatorów? Lecz nie musisz się martwić. Odblokowanie iPhone kodem na stałe jest bardzo proste.
więcej
Płatności internetowe
Odblokuj simlock iPhone 8 Plus
Ostatnio dodany telefon
więcej
Odblokuj simlock iPhone 8
Ostatnio dodany telefon
więcej
Odblokuj simlock Alcatel Rise 30
Ostatnio dodany telefon
więcej
iPhone 6 w Polsce od 2949 złotych
W Internecie można znaleźć nowe informacje na temat cen iPhone'ów 6 przeznaczonych na polski rynek. Ceny dotyczą: 4,7, jak i 5,5 calowych modeli. Ceny nowych iPhone'ów w kraju i te mają ...
czytaj więcej >>
Apple Watch - smartwatch od Apple
Na konferencji prasowej oprócz nowych iPhone'ów producent zaprezentował inteligentny zegarek Apple Watch, o którym już mówiono od dłuższego czasu. Inteligentny zegarek od Apple różni się ...
czytaj więcej >>
Samsung Galaxy Alpha
Nowy model Samsunga - Galaxy Alpha to wyjątkowy smartfon, który kusi wyglądem. Jest on bardzo smukły.   Został wyposażony w ekran 4,7" o rozdzielczości 1280x720px. Jest on wykonany w ...
czytaj więcej >>
Logowanie do serwisu:
adres e-mail (login)
hasło:
Zadzwoń do nas
tel. 502 220 000
Przejdź do kontaktu
Napisz do nas
odbalokowania@odblokowania.pl
Przejdź do formularza
Istotne informacje
Jak to działa
Opinie klientów
O nas
Kontakt
Regulamin
Blog GSM
FAQ
Kontakt
Noma advisors sp.z o.o.
02 - 349 Warszawa,
ul. Baśniowa 8 m 35,
KRS 0000490789,
NIP: 701-040-77-87
Numer rachunku bankowego
Bank Millenium
80 1160 2202 0000 0002 5383 3620
dla wpłat PLN.
Wykonanie: DevilArt